Yönetim Kurulu 

Serdar ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Başkanı, 

2008 Eylül ayından itibaren Milimetrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Üniversite eğitimine Amerika’nın Boston şehrinde Northeastern University’de başladıktan sonra Londra’daki Regents College’de tamamlamıştır.

Zuhal TOPALOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, 

1988 yılında Akbank A.Ş. de uzman olarak başladığı bankacılık görevine 1994 yılına kadar Türk Ticaret Bankası A.Ş. de Şubecilik ve Fon Yönetim Müdürlüğü Türk Lirası Fon Piyasasında devam etmiştir. 1994 -1997 yılları arasında Menkul Değerler Piyasasına geçiş yaparak Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Hisse Senetleri Biriminde Yönetmen olarak görev yapmıştır. 2002 yılına kadar Site Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de Hisse Senetleri Bölümü Yönetmeni olarak başladığı görevini Genel Müdür Vekili olarak bitirmiştir. 2004 yılı sonuna kadar da Sümer Menkul Değerler A.Ş de Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam etmiştir. 2005 ve 2012 yılları arasında ise Raymond James Menkul Değerler A.Ş. ve sonrasında Global Menkul Değerler A.Ş. de Levent Şube Müdürü Olarak görev yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümünde Lisans Üstü Eğitimine devam etmektedir.Sermaye Piyasaları Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı'nın yanında Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır.

Cem ŞEKERCİ, Yönetim Kurulu Üyesi, 

2008 yılında Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünden lisans derecesini aldıktan sonra aynı yıl İş Yatırım’da Uluslararası Piyasalar bölümünde uzman yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. Emtia, ABD ve Avrupa hisse senedi piyasalarında uzmanlaşmasının ardından 2010 yılında Londra’da City University London, Cass Business School’da Mathematical Trading and Finance alanında master derecesini tamamlamıştır. 2011 yılında Yapı Kredi Yatırım’da türev işlemler bölümünde çalıştıktan sonra 2012-2016 yılları arasında İş Portföy Yönetimi’nde kariyerine devam etmiştir. İş Portföy’de Alternatif Yatırım Ürünleri bölümünde altın, emtia, uluslararası eurobond ve ana para korumalı fonların yönetiminde görev aldıktan sonra emeklilik fonları bölümüne geçiş yapmıştır. Emeklilik fonları bölümünde esnek, alternatif esnek ve eurobond fonlarının yönetiminden sorumlu olmuştur. Ayrıca, Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans ve Bankacılık departmanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.Sermaye Piyasaları Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı bulunmaktadır.