Hakkımızda 

Atlas Portföy her geçen gün gelişme kaydeden sermaye piyasalarında müşterilerimizin risklerinin yönetilmesi ve sağlıklı getiri elde edilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Mevzuatı’na uygun olarak kurulmuş bir portföy yönetim şirketidir. Kurumumuz 2013 yılında Atlas Portföy Yönetimi A.Ş. adı altında,sektöre yeni ve özgün bir hizmet sunmak, ticaret sicilinin 5 Nisan 2013 tarih ve 8294 Sayılı kararı ile tescil ve ilan edilmiştir. 

Vizyon 

İstanbul Finans Merkezi başta olmak üzere Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu Bölgesinde yatırım, varlık yönetimi ve danışmanlık hizmetleri alanlarında en iyi portföy yönetim şirketi olmak. 


Misyon 

Müşteri odaklı bir yaklaşım ile inovatif ürün ve hizmetlere verdiğimiz önemle fark yaratarak sektörde öncü ve lider bir konuma gelmek. 

Ulusal ve uluslararası alanda en güçlü araştırma ağlarına ulaşarak risk yönetimi ve getiri alanlarında fark yaratan bir karar ve yatırım yönetimi süreci kurmak. 

En büyük farkımız olan müşterilerimizi tanıma ve anlama yetkinliğimizi en iyi şekilde kullanarak, müşterilerimize en uygun risk getiri profillerinin seçilmesini sağlamak. 

Uzmanlık alanımızda pazar liderliğini hedeflerken yatırımcılarımızla uzun vadeli birliktelikle, doğru strateji ve zamanlama ile artı değer yaratmak. 

Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla sorumluluklarımızın bilincinde kurumsal başarıyı garantilemek. Gücümüzü değişimden alarak, sonuca odaklanıp ekip olarak başarılara imza atmak beraber başarmak.