Yönetim Kurulu 

Aynus Holding A.Ş., Yönetim Kurulu Başkanı, ( Temsilen: Nusret ALTINBAŞ )

Aynus Holding temel olarak topluluk şirketlerinin Finansman, Planlama, İş Geliştirme, Risk Yönetimi ve İnsan Kaynakları işlevlerinin koordinasyonundan sorumludur. Temel faaliyetlerinin yanı sıra Topluluğun vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinden ve holding şirketlerinin değerinin arttırılmasından sorumlu bir yönetim merkezidir.
Holding, kurulmuş ve kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bunların yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bir bünye içerisinde çözmeyi hedefler.

Serdar ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, 

2008 Eylül ayından itibaren Milimetrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Üniversite eğitimine Amerika’nın Boston şehrinde Northeastern University’de başladıktan sonra Londra’daki Regents College’de tamamlamıştır.

Zuhal TOPALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi, 

1988 yılında Akbank A.Ş. de uzman olarak başladığı bankacılık görevine 1994 yılına kadar Türk Ticaret Bankası A.Ş. de Şubecilik ve Fon Yönetim Müdürlüğü Türk Lirası Fon Piyasasında devam etmiştir. 1994 -1997 yılları arasında Menkul Değerler Piyasasına geçiş yaparak Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Hisse Senetleri Biriminde Yönetmen olarak görev yapmıştır. 2002 yılına kadar Site Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de Hisse Senetleri Bölümü Yönetmeni olarak başladığı görevini Genel Müdür Vekili olarak bitirmiştir. 2004 yılı sonuna kadar da Sümer Menkul Değerler A.Ş de Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam etmiştir. 2005 ve 2012 yılları arasında ise Raymond James Menkul Değerler A.Ş. ve sonrasında Global Menkul Değerler A.Ş. de Levent Şube Müdürü Olarak görev yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümünde Lisans Üstü Eğitimine devam etmektedir.Sermaye Piyasaları Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı'nın yanında Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır.

Seyit Tahir ÖZEK, Yönetim Kurulu Üyesi, 

...