Yönetim Kurulu 

Serdar ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Başkanı, 

2008 Eylül ayından itibaren Milimetrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Üniversite eğitimine Amerika’nın Boston şehrinde Northeastern University’de başladıktan sonra Londra’daki Regents College’de tamamlamıştır.

Efekan Vakkas ALTINBAŞ, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, 

1995 İstanbul doğumludur. 2014 yılında İstanbul İnternational Community School'dan mezun olmuştur. Üniversite eğitimine Londra'da University of Westminster'da başladıktan sonra Amerika'da Lynn University'de tamamlamıştır. Aynı zamanda 2018 Haziran ayından itibaren kuyumculuk sektöründeki Onsa Rafineri, Altınbaş Kuyumculuk ve Assos Pırlanta; enerji sektöründeki Alpet Türkiye ve Atak Madeni Yağlar'da Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.

Zuhal TOPALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi 

1988 yılında Akbank A.Ş. de uzman olarak başladığı bankacılık görevine 1994 yılına kadar Türk Ticaret Bankası A.Ş. de Şubecilik ve Fon Yönetim Müdürlüğü Türk Lirası Fon Piyasasında devam etmiştir. 1994 -1997 yılları arasında Menkul Değerler Piyasasına geçiş yaparak Ekinciler Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Hisse Senetleri Biriminde Yönetmen olarak görev yapmıştır. 2002 yılına kadar Site Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de Hisse Senetleri Bölümü Yönetmeni olarak başladığı görevini Genel Müdür Vekili olarak bitirmiştir. 2004 yılı sonuna kadar da Sümer Menkul Değerler A.Ş de Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam etmiştir. 2005 ve 2012 yılları arasında ise Raymond James Menkul Değerler A.Ş. ve sonrasında Global Menkul Değerler A.Ş. de Levent Şube Müdürü Olarak görev yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümünde Lisans Üstü Eğitimine devam etmektedir.Sermaye Piyasaları Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı'nın yanında Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı bulunmaktadır.

Hakan AVDAN, Yönetim Kurulu Üyesi, 

Hakan Avdan 25 yılı aşkın süredir finans piyasasında, ağırlıklı olarak yatırım ve sermaye piyasalarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Uzmanlık alanları, yabancı yatırımcıların hisse senedi işlemleri, forex işlemleri, kurumsal finansman ve varlık yönetimi alanlarıdır. Borsada çok sayıda şirketin halka arzını gerçekleştirmenin yanında, birleşme ve satın alma projeleri yapmıştır. Çeşitli özel sektör şirketlerinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almış, ayrıca, özellikle KOBİ’lerin gelişimi alanında çeşitli Avrupa Birliği projelerinde çalışmıştır. Halihazırda, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)’nin, gelişmekte olan ülkelerde Kredi Garanti Sistemlerinin geliştirilmesi projelerinde uluslararası kıdemli danışman olarak görev yapmaktadır. Hakan Avdan, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans eğitiminin ardından, New York Adelphi Üniversitesi’nden MBA derecesi ve Marmara Üniversitesi, Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nden Doktora derecelerini almıştır. Akademik çalışma alanında, farklı üniversitelerde; İşletme Ekonomisi, Para ve Bankacılık, Bankacılık ve Finansal Kurumlar, Sermaye Piyasaları Hukuku alanlarında dersler vermektedir. Ayrıca, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev yapmaktadır.